З ІСТОРІЇ ТА ПЛІДНОЇ ПРАЦІ БІБЛІОТЕКИ СЕЛА КУЛИКІВКА

Книги-це людська пам’ятка.

До 1940 року в Куликівці не було жодного культурного закладу.

Вже в 1948 році почала працювати на повну ставку бібліотекаря молода дівчина Франк Олімпія Альфредіна. З ії спогадів, довідуємось що маленька кімната-це і була бібліотека до складу якої входило 600 екземплярів книг.

Перша інвентарна книга була заведена 3 січня і закінчена 4 березня 1962 року. В ній було зареєстровано 2205 екземплярів книг.

З 1958 року по 1973 рік посаду бібліотекаря змінили 7 осіб.

Восени, 1973 року відбулося відкриття нового сільського клубу, який нарахував 300 глядацьких місць. Для бібліотеки була виділена в цьому приміщені одна велика кімната.

До кінця вересня 1981 року, приміщення бібліотеки було рекунструйовано , був зроблений капітальний ремонт, було придбано меблі,техніку та апаратуру.

Бібліотека стала для односельчан важливою точкою опори, де вони могли дізнатися багато нового цікавого. У фонді бібліотеки нараховується 9000 екземплярів книг, і обслуговує вона 600 читачів, з яких 120-діти.

За активну пропаганду книг серед читачів , за цікаві проведені масові заходи Куликівська бібліотека була високо оцінена і їй було присвоєно звання у 1988:”Бібліотека відміної роботи”.

У 1994 році завідуюча бібліотеки Бордеану Ганна Миколаївна стала переможницею районного конкурсу “Бібліотека-95”.

В 1995 році бібліотекар з Куликівки була представником на обласному конкурсі бібліотекарів “Бібліопані-95” Бібліотека зробила свій внесок у відродження народних традицій і звичаїв, фольклорних обрядів села перехід на латинську писемність і на вивчення державної української мови.

Протягом 1982-2003 років було поставлено 50 літературно – театральних спектаклів , які мали успіх.

При цьому всьому мета бібліотекаря була, є, і буде: прищепити до душі читача любов до книги, написаного слова, рідного краю.Покласти в душі бажання до вічного.

Кiлькiсть переглядiв: 857

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Демонстраційний сайт бібліотеки

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

Дата останньої зміни 07 Червня 2019

Цей сайт безкоштовний!